Допоміжні матеріали для поліуретанів

Вспомогательные материалы

Поліуретановий праймер. Erabond 6100 є високотвердим, двокомпонентним уретановим праймером з чудовою адгезією до належним чином підготовлених сталі, чавуну і оцинкованих поверхонь. Він спеціально розроблений для забезпечення максимально ефективних антикорозійних властивостей стандартних наборів поліуретанів. 

Праймер ERABOND METAL для металу при нанесенні поліуретанів. Erabond Metal є високміцною, однокомпонентною системою-праймером (грунтовка), яка використовується для зв’язки рідкого уретану з більшостю металевих підложок. Більш широкая оцінка показала, що адгезія грунтовки Erabond Metal значно перевищує більшість інших праймерів, що використовуються на даний момент в промисловості. Придатна для використання з належним чином підготовленими сталлю, залізом, алюмінієм і марганцем. 

Розділювальне мастило призназначене для зняття з форми ливарного еластомера, integral skin і компактної поліуретанової піни. Зазвичай, кращого результату можно досягти при використанні мастила в розпилювальних системах, але також можливе нанесення пензлем. 

Характеристики допоміжних матеріалів

За більш детальною інформацією і іншими нашими пропозиціями ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.