Затверджувачі МОКА та Ethacure 300

Затверджувачі МОКА и Ethacure 300 призначені для затвердіння форполімерів ( поліуретанів на основі ТДІ ) з кінцевими ізоцианатними групами поліуретанових композицій різноманітного призначення, зокрема для отримання по ливарній технології великогабаритних виробів та виробів складного профілю, що експлуатуються при великих навантаженнях в режимі циклічного навантаження за високого ступеня деформування (мембрани та діафрагми, подушки для штампування еластичним середовищем і т.д.).

Нижче надані основні види найбільш розповсюджених поліуретанів з фізико-хімічними характеристиками.

Поліуретановий затверджувач Eracure 91 є тріолом з низькою молекулярною вагою, високими реакціонними властивостями, який використовується як затверджувач для поліуретанових преполімерів. Eracure 91 може бути використаний сам по собі чи спільно з іншими затверджувачами для виробництва поліуретанів з більш низькою твердістю, ніж МОСА. 

Високоякісний затверджувач для серії EMD еластомерів. Eracure 210 є новим затверджувачем, що розроблений для затвердіння EMD серії MDI преполімерів, який дає діапазон твердості від 50 до 83 Шор А. Затверджувач Eracure 210 має переваги перед 1,4 Бутандіолом, оскільки він має найбільший час затвердіння, що дає оператору достатньо часу, щоб змішати і залити в основному змішану вручную суміш з відносною легкістю. Кінцевий поліуретановий еластомер має відмінні фізичні властивості, включно з хорошою межою міцності на розрив, високою пружністю, хорошою зносостійкістю і високою гідролітичною стабільністю. 

 
Затверджувач ERACURE 300 – є рідким ароматичним діаміном з низькою в’язкістю. Це суміш(80 : 20) 2,4- и 2,6-ізомерів диметілтіотолуілендіаміна (DMTDA). Застосовуються для «холодного» та «гарячого» затвердження ТДІ преполімерів, епоксидних смол, а також в якості пластифікуючих агентів епоксидних смол при виготовленні заливальних компаундів, клеїв, зв’язуючих для склопластиків, лакофаобних та інших материалів. Забезпечують затвердженим виробам хорошу стійкість до ароматичних і аліфатичних розчинників, палива, мастил, води, соляних розчинів, а також до сезонних перепадів температур. Є заміною затверджувача МОКА.

 
Поліуретановий затверджувач для стійких до розчинників  еластомерів. Eracure C32 є новим затверджувачем, що розроблений для TDI преполімерів, які мають хімічну стійкість до розчинників та фарбників. Затверджувач Eracure C32 довги й час знаходиться в стані геля, що дає оператору достатньо часу, щоб змішати і залити в основному змішаную вручную суміш з відносною легкістю. Кінцевий поліуретановий еластомер має відмінні фізичні властивості, включно з хорошою межою міцності на разрив, високою пружністю і хорошою зносостійкістю. 

Затверджувач МОКУ (Eracure M) – світло-жовті гранули, добре розчинні в ацетоні, DMF, DMSO, MEK та THF. Також добре розчиняються в етанолі, толуолі та бензолі, не розчиняються у воді. Затверджувальний засіб для поліуретанових еластомерів, лиття поліуретанів, епоксидів та епоксидно-уретанової гуми.

Eracure_M Завантажити
 Характеристики затверджувачів

За більш детальною інформацією та іншими пропозиціями ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.