Однокомпонентні поліуретани

 

Не потребують змішування, затверджаються при температурі 135-140 С однокомпонентні поліуретани серії Ерапол 1К твердістю від 20 до 90 Шор А дозволяють заливати крупногабаритні вироби, що потребують високооднорідної поверхні без застосування спеціального обладнання. Перед заливкою сировина необхідної твердості розігрівається до 70 С и заливається в форму з такою же температурою. Після чого форма розміщується в печі з наступним підвищенням температури до 135-140 С. За підвищенної температури в’язкість Ераполу різко знижується, а полімерізація починаеться через 1-1,5 години після розміщення в печі, за рахунок цього повітряні включення будь якого разміру самовидаляються із шару поліуретану навіть при вертикальній заливці довгомірів.

Основне застосування виробу – друкарські та фарбувальні вали, технологічна оснастка для ізостатичного пресування, що потребують якісної поверхні та високої однорідності  мембрани та пластини різноманітного призначення, невеликі за обсягами заливки – ущільнення клапанів, кільця, ролики.

При 160-170 С полімеризація в тонкому шарі проходить дуже швидко. Це дозволяє організувати процес по безпепрервному нанесенню поліуретанового шару на дріт, тканину чи волокно.

Особливості:

  • Самовивільнення бульбашок повітря в процесі затвердіння.
  • Ізоціанати химично зв’язані, тому нема летючих компонентів чи пару. Це є додатковою перевагою для людей, которі працюють з родиною поліуретанів 1К.
  • Дуже легко обробляється підігрітий блокуючий ізоціанат та заливається в форму.
  • Мінімальні втрати матеріала

Нижче надані основні види найбільш поширених поліуретанів з фізико-хімічними характеристиками.

Ціна: 360,00 грн кг з ПДВ; Тара: 20 кг металеві бочки

Характеристики Однокомпонентних Поліуретанів

За більш детальною інформацією та іншими нашими пропозиціями ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.