Поліуретани ERAPOL на основі MDI

Трикомпонентна система, ERAPOL EME-165 на основі MDI, який при реакції дозволяє отримувати вироби з твердістю від 55А до 95А. При необхідності може бути прискорена каталізатором ERACAT MF. Готові до застосування двокомпонентні марки ERAPOL EME-165/75A (твердість 75 A), ERAPOL EME-165/85A (твердість 85 A). Поліуретанові еластомери цієї серії мають відмінні фізичні властивості, такі як абразивний знос, міцність на розрив, у тому числі нафто-, бензо-, маслостійкість, високу стійкість до розчинників.

Відмінно підходить для обладнання, на якому виконується формування великогабаритних, серійних виробів з поліуретану. Основне використання виготовлення коліс, роликів, прокладок, ущільнювачів, автомобільних втулок, сайлентблоків, футерувальних листів, зернострумів і т.д.

Завантажити опис у PDF

ErapolEME165/85AMF
ErapolEME165/75AMF
ErapolEME165N-4К Серія

Чотирикомпонентна система, заснована на MDI поліефірі, який при реакції може дати діапазон твердості від 55А до 95А.

Поліуретанові еластомери цієї серії мають ряд очевидних переваг продуктивності в порівнянні з деякими більш традиційними поліуретановими еластомерами з високою продуктивністю. Мають відмінні фізичні властивості, у тому числі хорошу потужність на розрив, високу стійкість і чудову зносостійкість. Мають очевидні переваги з точки зору обробки, у тому числі низька в’язкість при температурах обробки більш хімічно безпечні при поводженні з преполімерами та затверджувачами. Основне використання для виготовлення коліс, роликів, прокладок, ущільнювачів, втулок та накладок.

За більш детальною інформацією та іншими нашими пропозиціями ви завжди можете звернутись до наших менеджерів.